MEAT MINCER TR32RSQ0-400V
In Stock
Model Number: TR32RSQ0-400V
MEAT MINCER TR32RSQ0-400V
Read More
Viewers 3  views
FacebookLinkedInWhatsAppTwitterPinterestTikTokYouTubeInstagram
Available 24/7
● online now
Our Product Specialists are here for you.Specialist Photo
Estimated Delivery:
16 May - 20 May
Guaranteed Safe Checkout Trues Badge
الوصف
• cap: 500 Kg / h
• power: 2.2 kW (3 HP)
• Supply: 400V / 3 / 50Hz
• package volume: 0.163 m³
• package dim: 570 x 420 x 680h (mm)
• n.weight: 53 Kg (230V / 1N)
• g.weight: 59 Kg (230V / 1N)